Stavebná firma Hegedűs realizuje aj kompletné výstavby na kľúč, časti stavieb, rekonštrukcie, prestavby, kúpu nebytových priestorov za účelom prestavby na bytové priestory ako hlavný dodávateľ, výstavbu nájomných bytov cez Štátny fond rozvoja bývania.

SFH, s.r.o. realizuje stavby hlavne v západoslovenskom kraji a Bratislave, viď. Prehľad zrealizovaných stavieb.


Viac o spoločnosti

Hľadáte odborníkov
na Váš projekt?

 

Stavebná činnosť, výroba a predaj betónovej zmesi, výroba oceľovej armatúry, prevádzka stavebných mechanizmov.Kontaktujte nás

Hlavné činnosti nášho podnikania

Home

Stavebná činnosť

Stavebná činnosť je rôznorodého charakteru, podľa účelu výstavby, samotnej technológie stavby a podľa požiadaviek trhu. Firma realizuje aj kompletné výstavby na kľúč.

Zistiť viac
Home

Výroba oceľovej armatúry

Firma vyrába rôzne certifikované betónové zmesi vo svojej výrobni na Nesvadskej ceste, ktoré dopravuje vlastnými domiešavačmi. V prípade potreby poskytuje dopravu betónovej zmesi vlastným betónovým čerpadlom.

Zistiť viac
Home

Výroba a predaj betónovej zmesi

Výrobu oceľovej armatúry zabezpečujeme takisto vo výrobni na Nesvadskej ceste. Jedná sa o výrobu rôznych prekladov, vencov, atď.

Zistiť viac
Home

Preprava a stavebné mechanizmy

Nachádza sa takisto na Nesvadskej ceste. Firma poskytuje služby nasledovnými strojmi a mechanizmami: zemné stroje, nákladné vozidlá, auto s mechanickou rukou, žeriav 28 – tonový, atď.

Zistiť viac

Prehľad zrealizovaných stavieb

 

Vzhľadom k histórii firmy a k dielam, ktoré prevádzame, poskytujeme záruku podľa charakteru prác od 3 do 10 rokov.Prezrieť všetky realizácie

Hľadáte odborníkov na Váš projekt?


Kontaktujte nás